وبلاگ اطلاع رسانی حجت الاسلام علیرضا سلیمی

طبقه بندی موضوعی

بازدید از اصلاح سیستم برق رسانی روستای لریجان

روابط عمومی | شنبه, ۱۱ مهر ۱۳۹۴، ۱۲:۱۱ ب.ظ

به گزارش خبرنگار مجلس نیوز،صبح امروز حجت الاسلام سلیمی به همراه مهندس صفری،ریاست اداره برق شهرستان محلات از پروژه اصلاح وتوسعه سیستم برق رسانی روستای لریجان بازدید نمودند.


حجت الاسلام سلیمی گفت:پروژه کابل های خود نگهدار کار بزرگیست و الحمدالله با پیگیری های صورت پذیرفته از وزیر محترم ومعاونان ایشان این پروژه در شهرستان محلات آغاز شده است وامیدواریم با پیگیری های بعدی کل شبکه شهرستان محلات به این شکل تبدیل شود ودر این خصوص از کلیه مسئولین اداره برق تشکر می کنم.

مهندس صفری نیز در این بازدید گفت:تا کنون با اعتباری بالغ بر650 میلیون ریال شبکه فشار ضعیف روستاهای لریجان،نخجیروان وآبگرم اصلاح گردیده است وپیگیر اصلاح شبکه در سایر روستاها هم خواهیم بود. ایشان بزرگترین حسن این شبکه را جلوگیری از سرقت کابل،امنیت و رسیدن قطعی برق به صفر در اثر اتصال عنوان کرد وگفت:این جدیدترین تکنولوژی روز است.

وی در خصوص اصلاح شبکه کابلی محلات افزود: با پیگیری های صورت پذیرفته توسط نماینده محترم ومدیر کل محترم برق استان و مسئولین امر تا کنون در حدود 24 کیلومتر شبکه شهر محلات اصلاح و40 کیلومتر دیگر امسال انجام خواهد شد که این مقدار برابر حدود 32 درصد کل شبکه شهر محلات است.وی همچنین گفت: با توجه به اینکه محلات به صورت پایلوت در کشور به عنوان شهر کابلی انتخاب شده است طرح ها وبرآوردهای هزینه لازم صورت پذیرفته که در صورت تامین اعتبار عملیاتی خواهد شد.

مهندس صفری گفت: تا کنون برای اصلاح شبکه برق شهرستان 36 میلیارد ریال اعتبار هزینه گردیده است.

ایشان در خصوص قطع برق در چند شب گذشته نیز گفت:ما در داخل شهر محلات هیچ مشکلی نداشتیم ومتاسفانه رعد بر روی یکی از پست های اصلی شهرستان تاثیر گذاشته بود وباعث قطع برق در برخی نقاط شهرشد.

  • روابط عمومی

برق

روستا

محلات