وبلاگ اطلاع رسانی حجت الاسلام علیرضا سلیمی

طبقه بندی موضوعی

دیدار با اعضای شورای ور سفلی

روابط عمومی | شنبه, ۱۸ مهر ۱۳۹۴، ۱۰:۴۱ ق.ظ

عصر روز جمعه حجت الاسلام سلیمی با حضور در روستای ور سفلی ضمن دیدار با اعضای شورای روستا،با جمعی از اهالی روستا دیدار وگفتگو کرد.
نماینده مردم محلات ودلیجان در جلسه با اعضای شورای روستا ضمن تبیین جایگاه ونقش روستا در توسعه گفت:در این منطقه واین روستا اقدامات خوبی صورت پذیرفته است اما کافی نیست.وی با اشاره به زمانی که روستاها فاقد گاز بودند گفت:زمانی تنها درخواست روستاییان گازرسانی بود وامروز با پیشرفت در امکانات روستاها نیازمند ارایه خدمات بیشتر هستند.
در ادامه بهرامی ،عضو شورای ضمن تشکر از اقدامات انجام شده در روستا گفت:درحال حاضر وضعیت آب کشاورزی روستایی دارای شرایط نامناسبی است که لایروبی قنوات در این شرایط ضروری است.ایشان ضمن تشریح آخرین وضعیت لایروبی قنوات از محل اعتبارات شورای بخش گفت:در صورت تامین اعتبار با لایروبی قنات خونی روستاهای ور سفلی وعلیا این قنات نیز تا بخشی احیا خواهد شد.
بهرامی در خصوص وضعیت راه روستا نیز گفت:با پیگیری های صورت پذیرفته نماینده محترم و مسئولین امر روکش جاده سیاه دره از محل اعتبارات ملی و شورای بخش به اتمام رسیده است.وی در پایان ضمن مطرح کردن مشکلات موجود خواستار پیگیری موضوعات مطروحه شد.
در ادامه سلطانی گفت:در حال حاضر ذخیره سازی آب شرب روستا مشکل دارد ونیازمند احداث منبع جدید است که امیدواریم سریعتر انجام شود.
  • روابط عمومی

روستا