وبلاگ اطلاع رسانی حجت الاسلام علیرضا سلیمی

طبقه بندی موضوعی

حضور استاندار مرکزی در شهرستان دلیجان

روابط عمومی | شنبه, ۹ آبان ۱۳۹۴، ۰۸:۵۵ ق.ظ
نماینده مردم محلات و دلیجان در مجلس گفت: لایحه رفع موانع تولید در مجلس در حال بررسی است که در صورت تصویب آن، شرایط مناسبی برای حل مشکلات حوزه صنعت و تولید فراهم خواهد شد.

به گزارش مجلس نیوز وبه نقل از مهر، دکتر علیرضا سلیمی، بعد از ظهر پنجشنبه در جریان بازدید استاندار مرکزی از واحدهای صنعتی دلیجان از بررسی لایحه رفع موانع تولید در مجلس خبر داد و گفت: این لایحه در صورت تصویب می تواند جهشی را در زمینه صنعت و تولید ایجاد کند.

وی اظهار داشت: بندهای مختلف این لایحه با مشاوره و همفکری بدنه کارشناسی دولت به صورت یک لایحه دقیق و جامع با هدف برون رفت از این شرایط جدید تبیین شده است که پس از ابلاغ آثارش را در عرصه تولید شاهد خواهیم بود.

سلیمی در ارتباط با بحث نقدینگی که اکثر واحدهای صنعتی و تولیدی دچار آن هستند، افزود: به دولت مجوز داده شده که برای تامین بخش های صنعت کشاورزی و زیرساخت ها از صندوق توسعه ملی برداشت کند.

حل برخی مشکلات واحدهای صنعتی نیازمند اصلاح مقررات است

استاندار مرکزی نیز در این بازدید گفت: برای حل برخی از مشکلات بخش صنعت نیاز به اصلاح روش ها، بخشنامه ها و حتی اصلاح برخی مقررات این حوزه است.

محمود زمانی قمی اظهار داشت: برخی از مشکلات با همدلی و همکاری و انعطاف مسئولان قابل حل بوده و بخش هایی هم با پیگیری مسئولان استان در سطح ملی قابل برطرف کردن می باشد.

استاندار مرکزی تصریح کرد: تولیدکنندگانی که فعال هستند باید به زودی به مشکلاتشان رسیدگی شود تا دچار اختلال نشوند و به عبارتی از فعالان عرصه تولید صیانت شود.

وی ادامه داد: برای واحدهای صنعتی هم که نیمه فعال و یا تعطیل هستند نیز باید چاره اندیشی شود.

  • روابط عمومی

استاندار

دلیجان