وبلاگ اطلاع رسانی حجت الاسلام علیرضا سلیمی

طبقه بندی موضوعی

آیین افتتاح خوابگاه دخترانه امید شهرستان دلیجان با حضور معاون عمرانی وزیر آموزش وپرورش،مدیر کل آموزش وپرورش استان،نماینده مردم محلات ودلیجان در مجلس شورای اسلامی،مدیر کل نوسازی مدارس استان مرکزی وجمعی از مسئولین شهرستان دلیجان برگزار شد.

در این مراسم پس از خیر مقدم گویی فرماندار دلیجان، مهندس قائمی ،مدیر کل نوسازی مدارس استان مرکزی با بیان اینکه این پروژه با اعتباری بالغ بر 17.5 میلیارد ریال به بهره برداری رسیده است گفت:به نظر ما بر اساس اعتبارات استان وملی سهم شهرستان های محلات ودلیجان در هزینه کرد اعتبارات نوسازی،خیرساز وایمن سازی مدارس بیش از سایر شهرستان ها بوده است که این امر مرهون همت خیرین ومسئولین دو شهرستان بوده است.

در ادامه دکتر فولادوند مدیر کل آموزش وپرورش استان مرکزی ضمن خیر مقدم وابراز خرسندی از افتتاح پروژه خوابگاه گفت:انصافا در هر کجا با همت دوستان پروژه جدیدی به بهره برداری می رسد موجب خرسندی ماست.

سپس حجت الاسلام سلیمی ضمن تشکر وخیر مقدم به مسئولین مربوطه گفت:سازمان نوسازی در بازکردن گره ساخت این خوابگاه کمک شایانی را به شهرستان کرد،چرا که مدت هشت سال است این پروژه بلا تکلیف بوده است. وی ضمن تشکر از دکتر رئیسی به جهت سفر به شهرستان دلیجان گفت:از شما می خواهیم شهرستان دلیجان را به عنوان اولین شهر سبز در ایمن سازی مدارس اعلام نمایید وبا توجه به تبدیل شدن سیستم گرمایش نیمی از مدارس شهرستان های محلات ودلیجان به سیستم ایمن،دستور تبدیل مابقی کلاس ها را صادر نمایید.

در پایان دکتر رئیسی،معاون عمرانی وزیر آموزش وپرورش و ریاست سازمان نوسازی کل کشور با اشاره به مصوبه مجلس هفتم در خصوص نوسازی مدارس گفت:این تصمیم تصمیمی بزرگی بود که گرفته شد والحمدالله در مجلس های بعدی وهمچنین برنامه پنجم توسعه مورد تاکید قرار گرفت وامروز شاهد آن هستیم که این امر در بسیاری از مدارس کشور انجام شده است.

وی با تشکر از زحمات مسئولین شهرستان به ویژه نماینده مردم محلات ودلیجان در مجلس شورای اسلامی گفت:ان شاالله تا پایان سال 95 تمام کلاس های دو شهرستان را ایمن خواهیم کرد تا به عنوان اولین شهرهایی که این کار به صورت صددرصد در آن انجام شده است معرفی شوند.

دکتر رئیسی پس از دیدار از تعدادی از پروژه های شهرستان دلیجان به محلات سفر کرد و به همراه نماینده شهرستان،فرماندار و جمعی از مسئولین ،در بازدید از پروژه بازسازی وتعمیر سالن شهید صفری شهرستان محلات ودر کمک به این پروژه گفت: همانطور که در دیدار اخیر با نماینده شهرستان ومسئولین امر توافق شد،سیستم گرمایش سالن توسط سازمان نوسازی انجام خواهد پذیرفت.

وی سپس در ادامه سفر از تعدادی از پروژه های در دست اقدام شهر محلات ونیم ور بازدید نمود.

  • روابط عمومی

مدارس

ورزش