وبلاگ اطلاع رسانی حجت الاسلام علیرضا سلیمی

طبقه بندی موضوعی

توسعه تحصیلات تکمیلی نیاز تحول دانشگاه پیام نور

روابط عمومی | يكشنبه, ۱۲ ارديبهشت ۱۳۹۵، ۱۲:۴۶ ب.ظ

حجت الاسلام سلیمی در این دیدار ضمن خیر مقدم به معاونت پژوهش گفت: مجلات علمی و پژوهشی و توسعه تحصیلات تکمیلی نیاز ضروری دانشگاه پیام نور است وامیدواریم هرچه سریعتر در این خصوص شاهد رشد باشیم.
نماینده مردم شریف محلات ودلیجان گفت:متاسفانه بودجه تملک دارایی در نظر گرفته شده توسط دولت جهت دانشگاه پیام نور بسیار ناچیز ونامناسب است واز طرف دیگر بودجه عمرانی نیز برای این دانشگاه در نظر گرفته نشده است و دانشگاهی که عملیات عمرانی در آن متوقف شود پویایی خود را از دست خواهد داد.
دکتر سلیمی در پایان از دکتر کریمی خواست تا با نگاهی ویژه به بحث امنیت شغلی کارکنان واعضای علمی دانشگاه آن ها را در انجام ماموریت های خود یاری نماید.
در ادامه دکتر کریمی، معاونت پژوهش وفناوری دانشگاه پیام نور ضمن تشکر از زحمات نماینده مردم شریف محلات ودلیجان در خصوص کمک به آموزش عالی کشور بالاخص دانشگاه پیام نور گفت: متاسفانه ریاست عالیه دانشگاه به دلیل ماموریت فوری موفق به حضور در این سفر نشدند.
کریمی در پایان گفت: تغییر ماموریت دانشگاه پیام نور از آموزشی به پژوهشی،توسعه مراکز نوآوری وشرکت های دانش بنیان از اولویت های دانشگاه است.

  • روابط عمومی

پیام نور